Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Misyonumuz

Silyus silikon olarak 2020 yılından itibaren hizmet vermeye başlasak bile tecrübemiz 1967 yılına kadar uzanmaktadır. Silyus silikon kurucusu Yusuf Ali Erdem her zaman kendine ve çevresine fayda sağlamayı hedefleyen bir insan olmuştur ve bu düşünce yapısı da şirketine yansımıştır. Kaliteli ve dürüst hizmet vermeyi amaçlayan Silyus Silikon firmasını kurarak çevresine ve ülkesine olan görevini yerine getirmeyi hedeflemiştir. Silyus Silikon ürünlerini kendi üretebilme kabiliyetine sahip, mühendislik anlamında da yeterli teknik kabiliyetlere sahip bir firmadır. Bu sebeple kullanılan teknoloji ve “know how” ile, Silyus Silikon firmasının uzun vadeli misyonu hem çevresine ve kendi ülkesine fayda sağlarken bir yandan da katma değeri yüksek ürünler ile Türkiye ihracatına katkı sağlamaktadır. 

Vizyonumuz

Silyus Silikon vizyonu temelinde çevresine ve ülkesine katkı sağlama amacı ile oluşmuştur. Bu bağlamda gereçekleştirilen altyapısı ile yüksek katma değerli silikon, kauçuk ve benzeri ürünler ile hem ülkesine hem de deniz aşırı ülkelere fayda sağlamayı kendine vizyon edinmiştir. Mühendislik kökenli olan kurucusu ile birlikte, teknolojiye yaptığı alt yapı ile de bu vizyonunu kanıtlamış olan Silyus Silikon, yaptığı yatırımlara devam etmektedir.

Şimdilerde sadece ağır sanayi şeklinde devam eden sektöre yeni bir soluk getirmek ve bu işin ihracat potansiyelini de göz önüne alarak teknolojiye yapılan yatırımların boşa çıkmayacağı aşikardır. Daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.